• 050-6316514
  • idan102@gmail.com

אימון הוליסטי לוגותרפי לחיים בצפון

שיטת האימון ההוליסטי היא למעשה מכלול של כלים מעשיים המעניקים לאדם את האפשרות לבחון את חייו מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית, עד כמה שניתן ובו בעת לשכלל את יכולת ההתבוננות הפנימית לתודעתו.

מכיוון שעבור רובינו ישנו פער בין המקום שבו אנו נמצאים כיום לבין המקום שאליו אנו שואפים להגיע, אבחון מקצועי הנוגע בתודעתנו, יכול לטפל באופן יעיל במחסומים שאותם אנו מציבים לעצמנו, אותם מחסומים אשר מונעים מאיתנו להגשים את שאיפותינו וחלומותינו.

האימון ההוליסטי מורכב מהאינטגרציה של גישות פילוסופיות מעולם המזרח והמערב שבכללן גם הלוגותרפיה, בודהיזם, הינדואיזם ועוד עולמות תוכן אך עיקר הדגש הוא על יישום התובנות הללו לכדי פרקטיקה יומיומית לשיפור איכות החיים.

וכן, זה אפשרי. היו לנו לא מעט חכמים בהיסטוריה האנושית שרצו קצת יותר מלהתפלסף. היה להם חשוב לתת ערך מוסף לאנושות וזאת על ידי כך שלא נלמד רק את החכמות שלהם אלא ניישם אותן בחיינו. 

אימון הוליסטי לחיים בצפון מיועד, כאמור לתושבי איזור הצפון אשר יודעים כי תכונותיהם האישיות וכשרונותיהם אינם באים לידי ביטוי באופן אידאלי, ושואפים ליותר מחייהם. בזכות האימון ההוליסטי תלמדו להכיר טוב יותר את עצמכם, לבצע החלטות מושכלות יותר בחייכם ולהבין כי רק אם תדעו להקשיב לעצמכם, תוכלו למצוא בקלות את כל התשובות, גם לשאלות הקשות ביותר.

פעמים רבות משקעים שונים שאותם אנו 'סוחבים' עמנו ופרשנויות לא נכונות המנחות אותנו במהלך חיינו מונעות מאיתנו להיות במקום שבו אנו שואפים להיות. באמצעות הסתכלות שלמה וכוללת , או 'הוליסטית' בעגה המקצועית, נוכל להבין באופן טוב יותר מה הם המחסומים בחיינו וכיצד נוכל לגבור עליהם באופן יעיל.

מטרתו של אימון הוליסטי לחיים בצפון היא לקדם את האדם מהמצב המצוי אל המצב הרצוי תוך התייחסות נקודתית לחסרונות שמעכבים את האדם במהלך חייו ולא פחות חשוב התייחסות אל היתרונות שבזכותם יכול האדם להתקדם אל עבר שאיפותיו בחיים.

איזור המרכז, ובתוך כך איזור גוש דן, השרון והשפלה, ידוע כאיזור המהווה את המרכז העסקי במדינת ישראל. יחד עם זאת, דווקא, איזור הצפון, נחשב בעיני רבים כאיזור המגורים האידיאלי, ובצדק. מחירי דיור שפויים יחסית, נופים ציוריים וסביבת מגורים מושלמת הם רק קצה הקרחון בכל הקשור למגוון האיכויות המביאות רבים להתגורר באיזור הצפון. יחד עם זאת, חסרונות שונים מביאים רבים מתושבי הצפון לתחושה כי הם זקוקים לסיוע ממוקד בבעיותיהם השונות, בין אם הן קשורות באופן ישיר לאיזור שבו בחרו להתגורר ובין אם בגלל בעיות אחרות, שיסייע להם בבחירת מסלול מקצועי, מיטוב מצבם בחיים וכן איזון והשלמה עם האלמנטים השונים שבחייהם.

 

תרגול ויישום טכניקות לוויסות גופני ורגשי בשיטת מיינדפולנס

אימון אישי למבוגרים בצפון בהתאמה אישית, בדיוק עבורך

כאשר מדובר באימון אישי, יש אמנם עקרונות מנחים ויסודות מקצועיים אשר הם קבועים פחות או יותר. יחד עם זאת מתוך הבנה כי כל אדם הוא שונה וזקוק להכוונה ספציפית אשר נכונה בדיוק עבורו, ישנו צורך הכרחי בהבנת המאפיינים היחודיים של כל אדם בכדי ליצור עבורו את תוכנית האימון שהיא אך ורק שלו.

עידן אזולאי – המאמן האישי שלך!

אם גם אתם חיפשתם אימון אישי למבוגרים בצפון, אשמח להציג את עצמי בפניכם. שמי עידן אזולאי, ברשותי תואר ראשון מטעם החוג למדעי הרוח באוניברסיטת חיפה וכן ברשותי תעודת הסמכה ליעוץ לוגותרפי, לימודי אימון אישי וקבוצתי וכן הוסמכתי כמנחה מטעם פרוייקט מיכא"ל.

כנגזרת של השכלתי המקצועית ולא פחות חשוב כתוצאה מנסיוני הרב בתחום, אני מאמין בלב שלם כי אף פעם לא מאוחר מידי בכדי לבצע "עצירה רגעית" ולבחון את חיינו, המקום שבו אנו נמצאים כיום ותחושותינו בכדי לראות מאיפה באנו, מהו המסלול שבו אנו צועדים, מהם מטרותינו ויעדינו בחיים וכיצד נוכל להשיגם.

בואו גם אתם להגשים את שאיפותיכם בחיים

עידן אזולאי הינו מאמן אישי אשר הספיק לצבור לא מעט השכלה מקצועית בתחום וכן ניסיון מעשי מול עשרות לקוחות מרוצים אשר הבינו כי הגורם המשמעותי ביותר אשר מעכב אותנו בהגשמת החלומות שלנו הוא אנחנו בעצמנו.

פנו עוד היום לעידן אזולאי, ובתהליך יסודי, עמוק וממוקד, תוכלו גם את להבחין כי המעצורים שמנעו מכם להיות בנקודה שאליה שאפתם להגיע, הם לא גדולים כפי שחשבתם וכי את תקרת הזכוכית המפרידה בינכם לבין החלומות שלכם, ניתן לפרוץ – ואפילו די בקלות!

עידן אזולאי אימון בכיוונון אישי
תמיד כאן בשבילכם

  • 050-6316514
  • idan102@gmail.com
שינוי גודל גופנים
ניגודיות