אימון אישי ועסקי בצפון

בני כל הגילאים אשר נמצאים בכל רחבי הארץ, מחפשים את הנתיב המהיר להעצמה אישית. אם גם אתם כבר לא ילדים אך מעוניינים בהכוונה מקצועית בכל הקשור לכיוון חדש בחיים או לחלופין הפקת המיטב בנתיב שבו אתם צועדים, לכאורה, בבטחה, גם אתם תוכלו לגלות עולמות חדשים בעזרת אימון אישי למבוגרים בצפון.

איזור המרכז, ובתוך כך איזור גוש דן, השרון והשפלה, ידוע כאיזור המהווה את המרכז העסקי במדינת ישראל. יחד עם זאת, דווקא, איזור הצפון, נחשב בעיני רבים כאיזור המגורים האידיאלי, ובצדק. מחירי דיור שפויים יחסית, נופים ציוריים וסביבת מגורים מושלמת הם רק קצה הקרחון בכל הקשור למגוון האיכויות המביאות רבים להתגורר באיזור הצפון. יחד עם זאת, חסרונות שונים מביאים רבים מתושבי הצפון לתחושה כי הם זקוקים לסיוע ממוקד בבעיותיהם השונות, בין אם הן קשורות באופן ישיר לאיזור שבו בחרו להתגורר ובין אם בגלל בעיות אחרות, שיסייע להם בבחירת מסלול מקצועי, מיטוב מצבם בחיים וכן איזון והשלמה עם האלמנטים השונים שבחייהם.

אימון אישי למבוגרים בצפון בהתאמה אישית, בדיוק עבורך

כאשר מדובר באימון אישי, יש אמנם עקרונות מנחים ויסודות מקצועיים אשר הם קבועים פחות או יותר. יחד עם זאת מתוך הבנה כי כל אדם הוא שונה וזקוק להכוונה ספציפית אשר נכונה בדיוק עבורו, ישנו צורך הכרחי בהבנת המאפיינים היחודיים של כל אדם בכדי ליצור עבורו את תוכנית האימון שהיא אך ורק שלו.

עידן אזולאי – המאמן האישי שלך!

אם גם אתם חיפשתם אימון אישי למבוגרים בצפון, אשמח להציג את עצמי בפניכם. שמי עידן אזולאי, ברשותי תואר ראשון מטעם החוג למדעי הרוח באוניברסיטת חיפה וכן ברשותי תעודת הסמכה ליעוץ לוגותרפי, לימודי אימון אישי וקבוצתי וכן הוסמכתי כמנחה מטעם פרוייקט מיכא"ל.

כנגזרת של השכלתי המקצועית ולא פחות חשוב כתוצאה מנסיוני הרב בתחום, אני מאמין בלב שלם כי אף פעם לא מאוחר מידי בכדי לבצע "עצירה רגעית" ולבחון את חיינו, המקום שבו אנו נמצאים כיום ותחושותינו בכדי לראות מאיפה באנו, מהו המסלול שבו אנו צועדים, מהם מטרותינו ויעדינו בחיים וכיצד נוכל להשיגם.

עידן אזולאי מרצה בנושא טיפול בדחיינות
עידן אזולאי מאמן אישי

עידן אזולאי אימון בכיוונון אישי
תמיד כאן בשבילכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות